FINporadenství.com podporuje v Plzni ligový futsal

FINporadenství.com, firma specializující se na finanční poradenství v oblasti pojištění, úvěrů, investic a realit, s radostí oznamuje, že se stala Generálním partnerem mládeže ligového týmu SK Interobal Plzeň. Tato spolupráce představuje významný milník pro naši společnost, která se rozhodla po několika letech od založení značky aktivně podporovat mladé talentované futsalisty.

Interobal Plzeň je klub s bohatou historií a vášní pro futsal, což z něj činí ideálního partnera pro naši společnost. Jsme hrdí, že můžeme přispět k rozvoji tohoto sportu a podporovat mladé hráče na jejich cestě k úspěchu.

„Jsem nadšený, že se můžeme stát součástí mládežnického futsalového programu,“ uvedl zakladatel značky Michael Sinkule. „Věřím, že  jsme na správném místě. Chceme klubu pomoci vytvořit podmínky pro mladé hráče a dosáhnout skvělých cílů nejen na hřišti, ale i v osobním životě.“

Toto partnerství je pro nás nejen závazkem vůči sportu, ale také vůči komunitě. Chceme aktivně podporovat mládežnický futsal a přispět k jeho růstu a rozvoji. Těšíme se na společné zápasy a držíme palce našim mladým futsalistům.

FINporadenství.com je firma poskytující komplexní finanční poradenství v oblasti pojištění, úvěrů, investic a realit. Naše cílem je pomoci našim klientům dosáhnout finanční stability a dosáhnout svých finančních cílů. S více než 10 ti lety zkušeností jsme se stali partnerem pro mnoho jednotlivců a rodin.